Suknia ślubna-nowa czy używana?

5 kwietnia 2018 Blog

0 Komentarzy

suknia ślubna

Suknia ślubna na dzień ślubu i wesela jest bez wątpienia dla każdej kobiety najważniejszą suknią  w życiu, to fakt bezsprzeczny. Jednak warto zastanowić się nad tym, czy lepszym rozwiązaniem jest kupno nowego egzemplarza czy też tego używanego.

Nowa suknia ślubna

Oczywiście każda z pań pragnie w dniu swojego ślubu i wesela prezentować się naprawdę wyjątkowo, dlatego też wybiera suknię nową. Nierzadko przeznacza na jej zakup kilka tysięcy złotych w salonie mody ślubnej. Ale z całą pewnością musi  stwierdzić, że to jedynie jej kreacja, że żadna inna Panna Młoda nie miała jej wcześniej na sobie. Warto zdawać sobie sprawę  z faktu, iż ślubną kreację zdecydowanie niełatwo jest sprzedać.

Suknia ślubna używana

Na pewno jest znacznie tańsza od nowej (choć została założona tylko jeden raz i potem z pewnością oddana do dobrej pralni). Jakoś tak bowiem jest, że nadal większość Polek nie bierze pod uwagę aspektów ekonomicznych i kupuje nowe kreacje. Jednak nabycie tej z drugiej ręki to gwarancja oszczędności, na co koniecznie powinny zwrócić uwagę szczególnie te panie, które nie chcą wydawać ogromnych kwot na ślub oraz weselne przyjęcie.

Szukasz ciekawej taniej sukni ślubnej? Wejdź na nasz komis ślubny.

A Ty, na co się zdecydujesz?

Oczywiście każda kobieta powinna sama odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pragnie zaoszczędzić i kupić nową suknię ślubną (nierzadko za poniżej połowy jej ceny rynkowej) czy też czułaby się w niej po prostu kiepsko, dlatego też udaje się do salonu sukien ślubnych, by nabyć dla siebie nowy egzemplarz. Pamiętaj o tym, że wybór należy tu do Ciebie!